Detektívna kancelária Trnava

odznak

Poskytujeme tieto služby

Detektívna služba

Určite sa Vám už vo Vašom podnikaní, alebo v osobnom živote stalo, že Vám chýbali určité informácie, na základe ktorých by ste sa rozhodli možno iným spôsobom, obchod radšej neuzavreli, alebo zmluvu nepodpísali. Práve tieto "chýbajúce" informácie môžu byť v správnom čase veľmi dôležité. Ak máte problém, s ktorým si neviete poradiť a nevie Vám pomôcť ani Polícia, alebo iný štátny orgán, obráťte sa na nás s dôverou a problém vyriešime k Vašej spokojnosti.

Služba sledovanie

Sledovanie osôb, objektov, vozidiel a následná dokumentácia činnosti sledovaných objektov. Buď formou klasickej fotografie, alebo kamerovým záznamom. Jedná sa o jednu z najnáročnejších služieb. Sledovanie je nutné spravidla vykonávať vždy s viacerými osobami, pri práci treba používať viacero dopravných prostriedkov. Každý prípad sledovania bude individuálne konzultovaný s klientom.

Služba pátranie

Po osobách, veciach, majetku . V tejto činnosti sa zameriavame najmä na osoby, ktoré sa nezdržujú v mieste svojho trvalého alebo obvyklého bydliska, nezvestné, osoby ktoré sa z rôznych dôvodov ukrývajú a podobne.